AnaSayfa / kenar fal anlamları / Kahve falında nehir kenarı görmek

Kahve falında nehir kenarı görmek

Kahve falında nehir kenarı görmek verimin her geçen gün artacağına, hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, belki yeni bir eve sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında nehir kenarı gördüyseniz

  • Sizi yavaşlatan, eski verimi alamadığınız bazı iş, iş birliği, anlaşma, pazarlık ya da düzenleme veya planları gözden geçirmenize neden olabilecek gelişmeler yaşanabilir.
  • Bazı konularda sular ısınıyor olabilir.

Kahve falında evini nehir kenarında görülmesi üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, kazançta zarar edeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına alamettir.

Kahve falında nehir kenarında ev görülmesi projelerinin engellenmeye çalışılacağına, her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, rızkından ve gelirinden olacağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir