AnaSayfa / ayakkabı fal anlamları / Kahve falında naylon ayakkabı görmek

Kahve falında naylon ayakkabı görmek

Kahve falında naylon ayakkabı görmek daha fazla mal sahibi olacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, hayırlı adımlar atacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında naylon ayakkabı gördüyseniz

  • Bazı kişiler veya meslektaşlarınız sizi yanlış yönlendirebilir, yanlış bilgiler verebilir veya verilen tavsiyeler doğru hesaplanmamış olabilir.
  • Konu her neyse, bir de, kendi koşullarınızı oluşturup, kendi isteklerinize göre şekillendirmeyi deneyin.

Kahve falında yeşil naylon ayakkabı görüldüğünde çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, hasret içinde kalacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sarı naylon ayakkabı görülmesi hayatının zaferlerle dolacağına, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine ya da yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında renkli naylon ayakkabı görüldüğünde çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, bir uzmana başvurulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında pembe naylon ayakkabı görüldüyse çok kötü hissedileceğine, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, sürekli ağlamaklı olacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine delalet eder.

Kahve falında siyah naylon ayakkabı görüldüğünde herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, rahat bir işe girileceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kurulu düzeni olacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.