AnaSayfa / muska fal anlamları / Kahve falında muska görmek

Kahve falında muska görmek

Kahve falında muska görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kötü günler yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında muska gördüyseniz

  • Yanıltıcı hikayeler anlatan veya doğru olmayan tablolar çizen kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • İster istemez bazı faaliyetlere iştirak etmek zorunda kalmanız olasıdır.

Kahve falında ıslak muska görüldüyse kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, farklı sosyal ortamlara gireceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorulur.

Kahve falında cüzdanda muska görüldüğünde bazı büyük çalışmalar yapacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine yorulur.

Kahve falında kırmızı muska görüldüğünde tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında muskanın yırtıldığını görüldüğünde neşeli zamanların yaşanacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, şen kahkahalar atacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, bir ömür olacağına alamet eder.

Kahve falında yerde muska görmek yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, işinde de büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine yorulur.

Kahve falında demir muska görmek işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında açılmış muska görmek evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, bekar ise evleneceğine, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında koruyucu muska görülmesi elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında muska yandığını görüldüyse başarı için yılmadan çalışılacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yatakta muska görmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, kendi işinin patronu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kendisine muska verildiğini görüldüyse herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına tabir olunur.

Kahve falında üç muska görülmesi verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, fal kapatanın etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında açık muska görüldüğünde insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, kem gözlere gelineceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Kahve falında muska almak görülmesi yapılan hataların yakında telafi edileceğine, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında muska yeri görüldüğünde eşlerin muhabbetinin artacağına, hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında birinin üstünde muska görüldüyse iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz muska görülmesi ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına yorumlanır.

Kahve falında tuvalette muska görülmesi en kısa zamanda ayağa kalkacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sana muska yapıldığını görüldüğünde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında muska büyü görüldüyse geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine işaret eder.

Kahve falında muska yazan birini görüldüğünde uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında muska yediğini görülmesi vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, refah düzeyinin artacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yırtık muska görülmesi bekar ise evleneceğine, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında muska açtığını görmek uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine alamettir.

Kahve falında üzerinde muska görüldüğünde dış ticarete atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanların alım gücünün azalacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına alamet eder.

Kahve falında kara muska görüldüğünde neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, işlerinin yolunda gideceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında banyoda muska görüldüyse yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş birinin muska yaptığını görüldüyse takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, zararın telafi edileceğine, çaresiz durumlara düşeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında yapılmış muska görmek kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, başarıların devamlı olacağına, ekonomik olarak darlığa düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gümüş muska görüldüğünde kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında birinin muska taktığını görülmesi hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, türlü musibetlere uğrayacağına alamettir.

Kahve falında iki muska görüldüğünde ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, derdin sona ereceğine, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, türlü musibetlere uğrayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş birinin muska verdiğini görülmesi parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, işini en iyi şekilde yapacağına, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında bir sürü muska görmek bazı sorunlar ile karşılaşacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, çok büyük paralar kazanacağına, parasını dikkatli harcayacağına, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük muska görüldüyse ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine tabir olunur.

Kahve falında muskanın ıslandığını görmek evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine alamettir.

Kahve falında çok sayıda muska görüldüyse aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine tabir olunur.

Kahve falında mezarda muska görüldüyse başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, işveren koltuğunda oturacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil muska görüldüğünde çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, gönlünce harcama yapmasına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında muska ve para görüldüyse sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, böylece çok büyük başarılar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında çantada muska görüldüğünde bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, maddi varlığının çoğalacağına, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında pembe muska görüldüyse karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine yorulur.

Kahve falında cin ve muska görülmesi dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında göğsünde muska görüldüğünde saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına inanılır.

Kahve falında kızına muska yapıldığını görülmesi kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iki tane muska görüldüğünde sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, yaşamına renk geleceğine, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine yorulur.

Kahve falında muska böreği görülmesi çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, her şeyi kuralına göre yapacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına tabir olunur.

Kahve falında muska yazısı görüldüğünde çok büyük insanlar arasına gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında ağaçta asılı muska görüldüğünde tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.