AnaSayfa / müfettiş fal anlamları / Kahve falında müfettişi görmek

Kahve falında müfettişi görmek

Kahve falında müfettişi görmek yeni adımlar atacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında müfettişi gördüyseniz

  • Yaşınıza göre, aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz.
  • Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir.

Kahve falında tanıdık müfettiş görüldüğünde değişik insanlarla karşılaşacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında vergi müfettişi görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında sınıfa müfettiş geldiğini görüldüyse geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına rivayet eder.

Kahve falında eve müfettiş geldiğini görüldüğünde nerede hata yaptığını sorgulayacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bayan müfettiş görüldüğünde kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, bundan hayır göreceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, insanlar arasında yüceleceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir