AnaSayfa / morg fal anlamları / Kahve falında morg görmek

Kahve falında morg görmek

Kahve falında morg görmek çok büyük zararlar edileceğine, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, iş hayatının düzeleceğine, oğlu evli ise boşanacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine alamet eder.

Kahve falında morg gördüyseniz

  • Aşk hayatınıza zaman ayırmanız gerekiyor.
  • Herkes söylediklerinizi doğru anlamayabilir.

Kahve falında morgda bebek görüldüyse çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, bir süre zorluk çekeceğine, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında bebek morgu görmek iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çocuğunu morgda görüldüyse inanca ve cesarete sahip olacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölen birini morgda görüldüğünde huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, yaşam tecrübesi edineceğine, yeni bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında morgda kefen görmek bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, öz güven kazanacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında anneyi morgda görülmesi ilim ve irfan sahibi olunacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaşayan birini morgda görmek berekete ve bolluğa kavuşulacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına delalet eder.

Kahve falında morg yazısı görüldüğünde aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, faturalarını ödeyemez olacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölüyü morgda görülmesi daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşı morgda görülmesi kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, daha fazla mal sahibi olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında eşini morgda görmek sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına yorulur.

Kahve falında morgda cesetler görüldüğünde duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan fal kapatanın iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kardeşini morgda görüldüyse hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, bir daha kopmayacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sevdiğini morgda görüldüğünde hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hastane morgu görüldüyse çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi morgda görüldüyse onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.