AnaSayfa / çiçek fal anlamları / Kahve falında mor yapay çiçek görmek

Kahve falında mor yapay çiçek görmek

Kahve falında mor yapay çiçek görmek dayanışma ve sevgi içinde olacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında mor yapay çiçek gördüyseniz

  • Kendinizi bazı alevlenmiş konuların tam ortasında bulabilirsiniz.
  • Sevdiklerinize sevginizi göstermekte zorlanabilir veya yanlış cümleler kurabilirsiniz.

Kahve falında mavi yapay çiçek görüldüyse huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine işarettir.

Kahve falında vazoda yapay çiçek görüldüğünde parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, kazancının sürekli artacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına inanılır.

Kahve falında siyah yapay çiçek görüldüyse tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, kazanç kapılarının açılacağına, malını ve canını emniyete alacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz yapay çiçek görmek üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, esenlik içinde olacağına, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında saksıda yapay çiçek görülmesi onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, fal kapatanın kısmetinin kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında elinde yapay çiçek görüldüğünde hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında pembe yapay çiçek görüldüyse işlerin rast gideceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına alamettir.

Kahve falında rengarenk yapay çiçek görüldüyse düşmanını alt edeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sarı yapay çiçek görülmesi uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı yapay çiçek görmek fal sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında renkli yapay çiçek görüldüğünde ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kuru yapay çiçek görülmesi ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.