AnaSayfa / menekşe fal anlamları / Kahve falında mor menekşe görmek

Kahve falında mor menekşe görmek

Kahve falında mor menekşe görmek büyük sorunlar yaşayacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, fal sahibini savunanların ise çok sevineceğine, işlerini yoluna koyacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında mor menekşe gördüyseniz

  • Evinizde veya ailenizde arkadaşlık ilişkilerinizi veya ilgi alanlarınızı etkileyecek önemli değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Mevcut pozisyonunuzu korumanız gerekebilir.

Kahve falında saksıda mor menekşe görülmesi sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, koyu sohbetler edeceğine, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında açmış mor menekşe görülmesi hayırlı haberler duyacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir