AnaSayfa / misket fal anlamları / Kahve falında misket görmek

Kahve falında misket görmek

Kahve falında misket görmek çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, alınacak bir vefat haberi üzerine çok büyük üzüntü duyulacağına ve stresli bir ortama girileceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, kariyerinde atılım yapacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında misket gördüyseniz

  • Çevrenizdeki kişilere biraz zaman verirseniz, size gereken desteği veya motivasyonu vereceklerini göreceksiniz.
  • Beklenmedik değişiklikler duygusal gerilimler yaratabilir.

Kahve falında siyah misket görülmesi ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına delalettir.

Kahve falında misket elma görmek işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, gelecekte yüzünün güleceğine, onurlu bir yaşam süreceğine, gönlünün rahata ereceğine, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya işarettir.

Kahve falında bir sürü misket görmek aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, güzel bir döneme girileceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine rivayet eder.

Kahve falında altın misket görülmesi geçim kolaylığı içinde olacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında parlak misket görüldüyse yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına, bir sebeple fal kapatanın tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, eline geçen malları tutamayacağına, uykusuz geceler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında misket köfte görmek rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine yorulur.

Kahve falında renkli misket görüldüyse ortaklı işlere iştirak edileceğine, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında cebinde misket görmek iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı misket görmek hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, gerekirse özür dileneceğine, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında çok sayıda misket görüldüyse helal kazanca sahip olunacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, fal kapatanın rahatının ve keyfinin bozulacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yeşil misket görüldüyse gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sarı misket görüldüyse gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine delalettir.

Kahve falında büyük misket görüldüğünde hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kırık misket görülmesi çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, fal kapatanın olumlu giden bir işini bozacağına, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında çok misket görmek maddi açıdan ferahlamaya, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında misket bombası görüldüğünde parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında misket limonu görüldüğünde çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına yorumlanır.

Kahve falında bir sürü renkli misket görüldüğünde yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, hiç hesapta olmayan bir seyahate, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında misket oynayan görülmesi hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, kazancının günbegün artacağına, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına alamettir.

Kahve falında beyaz misket görüldüyse zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında demir misket görmek bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına alamet eder.

Kahve falında mavi misket görüldüğünde eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, yüksek bir makamı olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.