AnaSayfa / milletvekil fal anlamları / Kahve falında milletvekili görmek

Kahve falında milletvekili görmek

Kahve falında milletvekili görmek büyük kayıplara uğrayacağına, nimetin ve kazancın artacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, kişinin zor günlerden geçeceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında milletvekili gördüyseniz

  • Yer değişikliği ya da yeteneklerinizi sunma biçiminizdeki değişiklik arkadaşlarınızın veya ailenizin sizin kadar keyif almayacağı maceralara atılmanıza neden olabilir.
  • Bir anlaşma belli kararlar almanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kahve falında başkasının milletvekili olduğunu görülmesi iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına rivayet eder.

Kahve falında milletvekillerinin kavga ettiğini görmek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, işinde profesyonel kimse olacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine işarettir.

Kahve falında milletvekilini hasta görmek mal varlığının neredeyse eriyeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına delalettir.

Kahve falında eşinin milletvekili olduğunu görüldüğünde kazancının günden güne azalacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, şansının her zaman yaver gideceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının milletvekili olduğunu görülmesi zorlukların ve sorunların aşılacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında milletvekilinin öldüğünü görülmesi onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, sevilen bir dostun geleceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında milletvekili arkadaşını görülmesi ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, bereketin ve verimin geleceğine, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine yorulur.

Kahve falında oğlunun milletvekili olduğunu görüldüğünde çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında evinde milletvekili görülmesi yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında cumhurbaşkanı ve milletvekili görüldüğünde hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına işarettir.

Kahve falında tanıdık milletvekili görüldüyse istediği herşeye ulaşabileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına yorulur.

Kahve falında annemin milletvekili olduğunu görüldüyse sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, hayırlı olayların yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında milletvekilinden yardım görmek fal kapatanın şanssızlık yaşayacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında eski milletvekili görüldüyse sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, fesat ve kötü kimselerden olacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında iki milletvekili görülmesi anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, çok para kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bakan milletvekili görülmesi dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, sorunlu bir döneme gireceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine delalettir.

Kahve falında bayan milletvekili görülmesi hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, ekmek kapılarının kapanacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kardeşinin milletvekili olduğunu görmek belki yeni bir eve sahip olunacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, idealist kimse olacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş milletvekili görmek pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, kolay ve zevkli hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında milletvekili olan birini görüldüğünde bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, hayırlı ve güzel olacağına yorumlanır.

Kahve falında milletvekili bakan görüldüyse içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına işarettir.

Kahve falında kadın milletvekili görüldüğünde herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, ele geçen kazancın azalacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yakınının milletvekili olduğunu görmek çok büyük mutluluklar duyulacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine tabir olunur.

Kahve falında tutuklu milletvekili görmek yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında milletvekili ile konuştuğunu görüldüyse o kapıyı kapatacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, maddi zarar edeceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına yorulur.

Kahve falında sevgilinin milletvekili olduğunu görüldüğünde uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına inanılır.

Kahve falında milletvekili eşi görüldüğünde kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.