AnaSayfa / midye fal anlamları / Kahve falında midye görmek

Kahve falında midye görmek

Kahve falında midye görmek Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, rızık elde edeceğine, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine alamettir.

Kahve falında midye gördüyseniz

  • Bazı konuların düzeltilmeye veya eksikliklerin giderilmeye çalışılması nafile vey gecikmiş bir çaba olabilir.
  • Yanıltıcı durumlar olayların gerçekçi şekilde ele almanızı veya gerçekleri görmenizi etkileyebilir.

Kahve falında kapalı midye görmek yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı midye görüldüyse resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah midye görmek kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında mavi midye görmek ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize işarettir.

Kahve falında pişmiş midye görüldüğünde sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında deniz kenarında midye görmek uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına inanılır.

Kahve falında kocaman midye görüldüğünde eğlenceli şekilde yaşayacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına delalettir.

Kahve falında midye kabuğu görmek vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında midye yemeği görülmesi hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sabit geliri olacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir sürü midye görüldüyse çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında midye yerken görüldüğünde huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, kazancın ikiye katlanacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında canlı midye görüldüğünde dünya ve ahiretinin güzel olmasına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, büyük adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında midye dolma yediğini görüldüyse büyük atılımlarda bulunacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, keyfinden ve neşesinden olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında incili midye görülmesi fal kapatanın mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, çalışmaların beğeni almayacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, iki tarafın da çok sevineceğine işaret eder.

Kahve falında kurtlu midye görüldüğünde tersliklerin yoluna gireceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına yorulur.

Kahve falında başkasının midye yediğini görüldüğünde kısa süre içinde işten çıkılacağına, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, onlardan medet umacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında arkadaşının midye yediğini görülmesi kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine alamettir.

Kahve falında midye toplayan birini görüldüyse kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kabuklu midye görülmesi büyük borçlar alınacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, malını ve canını riske edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dev midye görüldüğünde elindekilerle yetinmeyi bileceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına yorumlanır.

Kahve falında midye satan birini görüldüyse ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında midye dolma görüldüyse yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına işarettir.

Kahve falında çok büyük midye görüldüyse büyük sıkıntılar çekileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, eşi tarafından yüceltileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çok midye görüldüğünde kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına delalet eder.

Kahve falında midye yediğini görmek düşmanlar tarafından zarar göreceğine, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kum midyesi görmek kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında balık midye görülmesi ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına alamet eder.

Kahve falında midye satıcısı görüldüğünde her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, geleceğin güzel olacağına, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına yorulur.

Kahve falında midye tava görmek zorlukların geride kalacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında deniz midyesi görmek sorunların çözüme kavuşacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine yorulur.

Kahve falında boş midye görülmesi sorunların üstüste geleceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine, kişinin maddi zarara uğrayacağına, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına yorumlanır.

Kahve falında renkli midye görülmesi iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, çektiği sıkıntıların daha da artacağına yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.