AnaSayfa / memur fal anlamları / Kahve falında memur görmek

Kahve falında memur görmek

Kahve falında memur görmek sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına yorulur.

Kahve falında memur gördüyseniz

  • Bazı kimselerin sınırsız desteğini kazanırken, bazılarının da beklenmedik düşmanlıklarını çekebilirsiniz.
  • İhtiyacınız kadar olanı almanız zor olmayacak.

Kahve falında memur olarak çalıştığını görülmesi hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında memurluktan atıldığını görülmesi insanlarla uyumunun artacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında memur arkadaş görüldüyse çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında orman muhafaza memuru görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kendi çok iyi hissedeceğine, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında orman memuru görülmesi iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, yapılan ahlaksız davranışlara, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kardeşinin memur olduğunu görüldüğünde kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, kazancın günden güne düşeceğine, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında trafik memuru görüldüyse karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında eşinin memur olduğunu görmek kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadın memur görülmesi sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında memurluğu kazandığını görmek istediği yola çıkacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, hayatının zaferlerle dolacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasının memur olduğunu görüldüğünde en tepkedeki kimse olacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına, geçim derdine düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdık memur görmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine alamet eder.

Kahve falında sağlık memuru görüldüyse onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, fal kapatanın hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kocasının memur olduğunu görüldüyse yüksek mertebeye geleceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında oğlunun memur olduğunu görülmesi iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızının memur olduğunu görmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına alamettir.

Kahve falında bayan memur görmek yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, sıhhat ve moral bulacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında banka memuru görmek sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, o kimselerden menfaat göreceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Kahve falında çocuğunun memur olduğunu görmek ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında memur masası görüldüyse girdiği her işte çok başarılı olacağına, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine işarettir.

Kahve falında iki memur görüldüyse medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Kahve falında erkek memur görmek işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine delalet eder.

Kahve falında resmi memur görmek elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine inanılır.

Kahve falında memurluğa atandığını görüldüyse sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, kendini her konuda geliştireceğine, yaklaşan güzel günlere, iş sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında evlendirme memuru görüldüyse mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, çok başarılı işlere adım atacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine alamet eder.

Kahve falında babamın memur olduğunu görüldüğünde yokluk nedir bilmeyeceğine, yaşadığı olayların kötü gideceğine, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında memur olarak atandığını görmek var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, güzel işlere imza atacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına alamettir.

Kahve falında memur olduğunu görülmesi aile saadetinin de artacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ruhuna hayrat yapılacağına, zararının büyük olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında aileden birinin memur olduğunu görmek karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.