AnaSayfa / kıyafet fal anlamları / Kahve falında mavi kıyafet görmek

Kahve falında mavi kıyafet görmek

Kahve falında mavi kıyafet görmek dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına delalet eder.

Kahve falında mavi kıyafet gördüyseniz

  • Geniş vizyonunuz diğerlerini şaşırtabilir.
  • Hamle yapacak şansa sahipsiniz.

Kahve falında mavi kıyafetli asker görüldüğünde sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mavi kıyafet giydiğini görüldüğünde yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, engel teşkil edeceğine işaret eder.

Kahve falında açık mavi kıyafet görülmesi eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, acı veren durumların vuku bulacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi kıyafetli adam görüldüğünde sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına işarettir.

Kahve falında mavi kıyafetli erkek görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşını mavi kıyafetle görüldüyse hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir