AnaSayfa / kazak fal anlamları / Kahve falında mavi kazak görmek

Kahve falında mavi kazak görmek

Kahve falında mavi kazak görmek kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında mavi kazak gördüyseniz

  • Bazı kişilerin ya da durumların sakinleşmesini sağlamak zor olabilir.
  • Şanslar ardı ardına gelebilir.

Kahve falında koyu mavi kazak görüldüyse yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına alamettir.

Kahve falında mavi kazak ördüğünü görüldüyse risk almaktan özenle kaçınacağına, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında açık mavi kazak görmek rahata ve huzura kavuşacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında mavi kazaklı kadın görüldüğünde Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, maddi açıdan zarara uğranacağına, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına alamet eder.

Kahve falında mavi kazaklı erkek görmek kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi kazak giydiğini görülmesi üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, her isteklerinin yerine geleceğine, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.