AnaSayfa / göz fal anlamları / Kahve falında mavi göz görmek

Kahve falında mavi göz görmek

Kahve falında mavi göz görmek yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi göz gördüyseniz

  • İlk önce nelerin halledilmesi veya bitirilmesi gerektiği konusunu dikkate almalısınız.
  • Duygusal olarak sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir.

Kahve falında mavi gözlü ünlü görüldüğünde yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tek mavi göz görmek uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında herkesi mavi gözlü görüldüğünde sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında arkadaşını mavi gözlü görmek söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına, maddi olarak güç kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında cumhurbaşkanını mavi gözlü görülmesi inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, işlerinin hemen hallolacağına alamettir.

Kahve falında mavi gözlü amca görüldüyse kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, iç dünyanızın sakinleşeceğine, fal kapatanın istediği gibi bir işe kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü akraba görülmesi geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, üzüntülerin sona ereceğine, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında üç mavi göz görüldüğünde ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük mavi göz görüldüyse yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında mavi gözlü dede görüldüyse elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine tabir olunur.

Kahve falında parlak mavi göz görüldüğünde bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, atılan adımların sıkıntı yaratacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine, borçların ve dertlerin biteceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi gözlü damat görüldüyse yorgun ve gergin günler geçireceğine, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına delalettir.

Kahve falında güzel mavi göz görüldüyse hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, kazançlı bir işin başına geçileceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına yorulur.

Kahve falında kardeşini mavi gözlü görüldüyse sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, kendisi için mal mülk alacağına yorulur.

Kahve falında renkli mavi göz görüldüyse bunun da kendisini çok etkileyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi gözlü tanıdık görüldüyse yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına inanılır.

Kahve falında iki mavi göz görmek ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü melek görüldüyse fal sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil mavi göz görmek sorunları başarıyla çözmeye, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, elinin darlığa düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mavi gözlü teyze görüldüyse çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında peygamberimizi mavi gözlü görüldüyse kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kızını mavi gözlü görmek çeşitli fırsatlar elde edeceğine, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine, daha kolay bir hayata kavuşacağına, istediği herşeye sahip olacağına delalettir.

Kahve falında iri mavi göz görüldüğünde ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine inanılmaktadır.

Kahve falında oğlunu mavi gözlü görülmesi ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, asosyal bir insan haline geleceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, evlatların hayırsız çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü hoca görmek maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü kaynana görüldüyse rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, bir süre bu duruma çare bulamayacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına işaret eder.

Kahve falında ölüyü mavi gözlü görmek uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koyu mavi göz görüldüyse duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında açık mavi göz görülmesi özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mavi gözlü kızı görmek ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, öz güveninin yerine geleceğine, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi gözlü baba görmek karlı işlere gireceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, onu borçtan kurtaracağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine rivayet eder.

Kahve falında eşini mavi gözlü görüldüyse yeni ev eşyaları alınacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü güvercin görülmesi kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine, maddi durumunuzun düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi mavi gözlü görüldüğünde emeklerin boş yere harcanacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, hep onlara layık olmaya çalışacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında mavi gözlü aile görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında gökyüzünde mavi göz görülmesi bir sebeple bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında annesini mavi gözlü görüldüyse ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, hayata karşı cesaretleneceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında bebek mavi gözlü görmek eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, ihanet dolu bir işe girileceğine, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi gözlü fil görüldüğünde daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.