AnaSayfa / elbise fal anlamları / Kahve falında mavi elbise görmek

Kahve falında mavi elbise görmek

Kahve falında mavi elbise görmek sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi elbise gördüyseniz

  • Yaratıcılık içeren ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda çok hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.
  • Seçeneklerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

Kahve falında askıda mavi elbise görüldüğünde hayırlı kararlar alacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine işarettir.

Kahve falında beyaz mavi elbise görüldüyse mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına alamet eder.

Kahve falında eski mavi elbise görmek işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevgiliyi mavi elbiseyle görülmesi birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal kapatanın zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında üstünde mavi elbise görmek eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında uzun mavi elbise görüldüğünde uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasında mavi elbise görmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, malına gelecek zarara, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyü mavi elbiseyle görüldüğünde mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, neşe içinde olacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine delalettir.

Kahve falında eşini mavi elbiseyle görülmesi uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, doktordan doktora koşturacağına, evine bereket geleceğine yorumlanır.

Kahve falında çiçekli mavi elbise görüldüğünde sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kızını mavi elbiseyle görmek aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine yorulur.

Kahve falında pembe mavi elbise görmek rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine delalettir.

Kahve falında parlak mavi elbise görmek kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında üzerinde mavi elbise görüldüğünde çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında boydan mavi elbise görüldüğünde işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında siyah mavi elbise görüldüyse etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, ismini herkese duyuracağına tabir olunur.

Kahve falında açık mavi elbise görüldüğünde çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında kısa mavi elbise görmek dünya malının çoğalacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, amaçlarına nail olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bebeği mavi elbiseli görüldüğünde rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına alamettir.

Kahve falında annemi mavi elbise görüldüğünde büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, rahat bir iş hayatının başlayacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, fal kapatanın emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşını mavi elbiseyle görüldüğünde içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, maddi olanakların artacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.