AnaSayfa / mahkeme fal anlamları / Kahve falında mahkeme görmek

Kahve falında mahkeme görmek

Kahve falında mahkeme görmek kurulu düzenin bozulacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında mahkeme gördüyseniz

  • Bir arkadaşınızla ilgili bir gerilim yaşayabilirsiniz.
  • Belli durum veya koşullara yavaş tepki göstermek bazı konuların devamlılığını etkileyebilir.

Kahve falında mahkeme kapısı görülmesi kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine, büyük bir üzüntü yaşayacağına delalettir.

Kahve falında mahkeme kazandığını görülmesi çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kardeşini mahkemede görülmesi daha çok saygı ve destek göreceğine, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, kişinin her daim iyi anılacağına, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında fal kapatanın atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında mahkemeye çıktığını görülmesi yüksek mertebeye geleceğine, daha geniş rızık elde edeceğine, bazı şeylerin ortaya çıkacağına, kişinin afiyette kalacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz mahkeme görüldüyse sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında babayı mahkemede görmek işinde büyük başarılar alacağına, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yüksek mahkeme görüldüğünde kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, fal kapatanın işlerinin gittikçe kötüleşeceğine, sahip olunan gücün kaybedileceğine, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mahkeme binası görmek ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında mahkemede yargılandığını görüldüğünde sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında mahkeme tarihi görüldüğünde huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine, gerçeklere yüz çevrileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında mahkemeyi kaybettiğini görüldüğünde işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mahkeme zarfı görmek girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına delalet eder.

Kahve falında büyük mahkeme görüldüyse içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşını mahkemede görülmesi ömrünün uzun olacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, fakir fukaraya yardım edileceğine işarettir.

Kahve falında mahkemeye verdiğini görüldüyse kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına yorulur.

Kahve falında mahkemeye girdiğini görüldüğünde konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mahkeme ilamı görüldüyse çok sorunlu günler geçireceğine, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine, rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında ölüyü mahkemede görülmesi çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına tabir olunur.

Kahve falında ölen kişiyi mahkemede görüldüğünde evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında mahkeme günü görmek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mahkeme önünde olduğunu görüldüyse buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında annemi mahkemede görüldüyse pek çok kişiye yanında iş vereceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boşanma mahkeme görüldüğünde bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş birinin mahkemeye çıktığını görüldüğünde işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, iyilik ve güzellik bulacağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında oğlunu mahkemede görmek sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında aile mahkemesi görüldüğünde iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında mahkeme mektubu görüldüyse kazancın gittikçe artacağına, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mahkeme odası görmek yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi mahkemede görüldüyse ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, şansının yaver gideceğine, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında başkasını mahkemede görüldüyse ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında askeri mahkeme görmek gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, etrafındaki insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Kahve falında ölen birini mahkemede görüldüğünde ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, doğru işler yapacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunların günden güne artacağına, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına tabir olunur.

Kahve falında mahkeme yazısı görülmesi asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında mahkemelik olduğunu görüldüğünde gönül işlerinden mutluluk bulacağına, çok iyi şeylere, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mahkeme açıldığını görmek sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mahkemede boşandığını görüldüğünde hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, başarılarının takdir edileceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, fal kapatanın karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğini mahkemede görülmesi yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.