AnaSayfa / Kahve falında limonata görmek

Kahve falında limonata görmek

Kahve falında limonata görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında limonata gördüyseniz

  • Doğru olamayacak kadar güzel görünen sözlere fazla önem vermemenizde fayda var.
  • Size borçlu kişiler veya borçlu olduklarınız hareketlerinizi kısıtlıyor.

Kahve falında bardakta limonata görmek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, rızkın da ömür boyu süreceğine, rızık ve kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında buzlu limonata görüldüyse müşkül durumların üstesinden geleceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında limonata döküldüğünü görüldüğünde zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, büyük bir servete kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında sarı limonata görüldüyse sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına alamettir.

Kahve falında limonata içmek görüldüyse işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, kişinin evlatlarının artacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir