AnaSayfa / leylek fal anlamları / Kahve falında leylek görmek

Kahve falında leylek görmek

Kahve falında leylek görmek maddi sıkıntıların vuku bulacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, her şeyin gönlünce olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında leylek gördüyseniz

  • Gelir kaynaklarınızda tıkanıklıklar olabilir.
  • İş hayatınızdaki değişiklikler özel yaşamınızı da etkileyebilir.

Kahve falında leylek ve karga görüldüyse ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine alamettir.

Kahve falında kırmızı leylek görmek kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, rahat bir nefes alınacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine inanılır.

Kahve falında leylek pisliği görüldüğünde iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, gelirinin de artmayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında uçan beyaz leylek görüldüğünde atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında leylek ve yılan görüldüğünde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, işlerinin günden güne azalacağına alamettir.

Kahve falında leylek resmi görmek kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına yorulur.

Kahve falında gökyüzünde uçan leylek sürüsü görüldüğünde çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, büyük işlere imza atacağına, hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Kahve falında kahverengi leylek görüldüyse yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına inanılmaktadır.

Kahve falında çok fazla leylek görüldüyse çok güzel haberler ile dönüleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine alamet eder.

Kahve falında kocaman leylek görüldüğünde hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına delalet eder.

Kahve falında leylek ayağı görüldüğünde ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, çekilen zahmetin sona ereceğine, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, zor ve kötü günler geçireceğine, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çok büyük leylek görülmesi başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında ölmüş leylek görüldüğünde çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, haneye dertlerin gireceğine  alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında leylek ölüsü görülmesi geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, mesleğine dört elle sarılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında leylek öldüğünü görüldüyse sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında leylek düştüğünü görülmesi zor zamanlar yaşanacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında uçan beyaz leylek sürüsü görüldüyse onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, eskisinden de iyi olacağına, bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah leylek görüldüyse evdeki nimetin çoğalacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine delalettir.

Kahve falında toplu leylek görmek gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, zafer elde edileceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında leylek eti görülmesi iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, üzüntülerin sona ereceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında leyleğin bebek getirdiğini görülmesi üstünlük elde edeceğine, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında leylek yumurtası görmek birçok firmadan iş teklifi geleceğine, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında tarlada leylek görülmesi kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, zor zamanlar yaşanacağına, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında yerde leylek görülmesi tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, insanlarla karşı karşıya geleceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına yorumlanır.

Kahve falında yürüyen leylek görüldüğünde çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine delalet eder.

Kahve falında leylek uçarken görüldüğünde aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında leyleğin saldırdığını görüldüğünde işinde büyük başarı elde edeceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, tersliklerin yoluna gireceğine, kişisel kavgaların son bulacağına, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yavru leylek görmek işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, en tepkedeki kimse olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında leyleklerin geldiğini görüldüğünde sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, zararının büyük olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında birden fazla leylek görmek kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında yeşil leylek görülmesi psikolojisini bozmayan fal kapatanın her kötülükte bir fırsat göreceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, kız çocuğunun olacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gece leylek görüldüyse çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun fal sahibini sevindirecek şekilde olacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine alamettir.

Kahve falında konuşan leylek görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında iki leylek görmek bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, ismini herkese duyuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde leylek görmek bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, ortamın bir hayli gerileceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında leyleği havada görüldüyse çok rahat bir nefes alacağına, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında leylek tuttuğunu görülmesi aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, istenen her şeye sahip olunacağına, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına yorulur.

Kahve falında yılan ve leylek görmek istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında dev leylek görülmesi ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, insanlar arasında yüceleceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi leylek görüldüğünde sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, bereketin ve karın artacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında ağaçta leylek görülmesi kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında leylek tüyü görmek sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına yorumlanır.

Kahve falında leyleğin yumurtladığını görüldüğünde sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, fal sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, ekmeğinin de artacağına, birbirlerine her konuda destek olacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölü leylek görmek yaklaşan güzel günlere, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, kazançlı işlere girileceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına işaret eder.

Kahve falında leylek heykeli görülmesi devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine işarettir.

Kahve falında çok leylek görüldüğünde yeniliğin kendisine iyi geleceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine işaret eder.

Kahve falında renkli leylek görüldüyse Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine yorumlanır.

Kahve falında büyük leylek görüldüğünde kötü duygularından arınacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, sorunların üstesinden geleceğine, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine delalettir.

Kahve falında kartal ve leylek görülmesi dünya malının çoğalacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, üstünlük elde edeceğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir yorum

  1. gülsüm.demiral.7

    Nişanlımın niyetine kahve içip fal kapattım. Fincanı açtığımda hasta uzanmış yaşlı bir adam vardı. Vefat edecek gibi geldi bana, çünkü tabut simgesi gördüm. Nişanlımın memlekette biri yatalak hasta olan iki yakını var. Gözyaşı damlası akıtıyor, ağlayan insanlar var. Bir ağacın üstünde baykuş çıkmış. Gözleri kapalı uyuyor gibi. Büyük bir otobüs gördüm, kapısı açık önünde çantalı bir kadın bekliyor. Otobüs üstünde yuva yapmış kanatlarını açmış bir leylek gördüm. Leylek gagasını kocaman açmış duruyordu. Yuvasının içinden kafasını çıkarmış leylek yavrusu vardı. Birde güzel giyinmiş üç kişi bir masanın etrafında oturmuş ciddi bir şeyler konuşuyor. İçlerinden biri olumsuz düşüncede çıkmış. Bayraklı bir yer var, resmi iş anlamına yordum. Ya da böyle bir yerden haber gelecek. Bildiğin asma köprü var falında, üzerinde bir kişi hızlı büyük adım atmış. Köprünün altında sığ bir nehir gördüm. Kayalıklar var etrafında. Köprünün sonunda elini uzatmış biri onu bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir