AnaSayfa / Kahve falında lama görmek

Kahve falında lama görmek

Kahve falında lama görmek yeni projelere atılacağına, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında lama gördüyseniz

  • Maddi kazanç sağlamak ya da genel anlamda ilerlemek için yeni fikirler geliştirmelisiniz.
  • Yeni imkanlar size çok çekici bile görünseler şimdilik çekimser kalmanızda fayda var.

Kahve falında lama yavrusu görüldüğünde kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yavru lama görüldüğünde aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında tüküren lama görüldüğünde birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, kötü duygularından arınacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında lama hayvanı görmek ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, başarılı adımlar atılacağına delalettir.

Kahve falında siyah lama görülmesi böylelikle yüzünün güleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, üzüntülerin son bulacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz lama görülmesi atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sağlığının yerine geleceğine bunun da kendisine hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı sunacağına, fal kapatanın hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına yorumlanır.

Kahve falında lamanın tükürdüğünü görüldüğünde işlerinin yarıda kalacağına, vefakar bir insan olunacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına tabir olunur.

Kahve falında lama sürüsü görmek namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir