AnaSayfa / Kahve falında kuşburnu görmek

Kahve falında kuşburnu görmek

Kahve falında kuşburnu görmek fal kapatanın hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, ancak fal kapatanın kendisini yardım işlerine adayacağına, hayırlı günlerin geleceğine, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına delalettir.

Kahve falında kuşburnu gördüyseniz

  • Evde veya evle ilgili beklenmedik değişiklik ya da düzenlemeler sizin yararınıza sonuçlanabilir, endişelenmeyin.
  • Yapmak istediğiniz şeyler kendini hatırlatabilir.

Kahve falında kuşburnu bitkisi görülmesi aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, gelişim içine gireceğine, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine delalettir.

Kahve falında kuşburnu toplamak görüldüyse sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kuşburnu suyu görülmesi haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı kuşburnu görüldüğünde en tepkedeki kimse olacağına, geçim derdinin sona ereceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine tabir olunur.

Kahve falında dalında kuşburnu görüldüyse verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, zor durumlara düşüleceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, görmediği yerlere gideceğine, insanlığıyla herkese örnek olacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kuşburnu meyvesi görüldüğünde çok büyük bir rahata ereceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, mutlu ve huzurlu biri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuşburnu ezmesi görülmesi kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına delalet eder.

Kahve falında kuşburnu pekmezi görüldüyse sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında yeşil kuşburnu görüldüyse düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kuru kuşburnu görüldüğünde kısmetinin açık olacağına, asil kimselerden çıkacağına, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kuşburnu tohumu görüldüğünde gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine yorulur.

Kahve falında kuşburnu reçeli görüldüğünde dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuşburnu ağacı görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine işaret eder.

Kahve falında kuşburnu dikeni görüldüyse daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına işaret eder.

Kahve falında çuvalda kuşburnu görüldüyse son model arabaya sahip olacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına işarettir.

Kahve falında kuşburnu çiçeği görülmesi çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, iş konusunda değişiklikler yapılacağına, zor günlerin uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.