AnaSayfa / ağaç fal anlamları / Kahve falında kuru ağaç görmek

Kahve falında kuru ağaç görmek

Kahve falında kuru ağaç görmek güzel ve olumlu haberler alacağına, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, rakiplerini mağlup edeceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, hayırlı adımlar atacağına alamettir.

Kahve falında kuru ağaç gördüyseniz

  • Negatif veya inatçı kişiler planlarınızı bozabilir.
  • Finansal, hukuki, özel ya da sağlıkla ilgili sorumluluklarınızı ciddiye almalısınız.

Kahve falında büyük kuru ağaç görüldüğünde tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına işarettir.

Kahve falında yapraksız kuru ağaç görüldüyse yüzünün eskisi gibi güleceğine, saygın biri olacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kuru ağacın filizlendiğini görüldüğünde işlerin başına geçeceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine rivayet eder.

Kahve falında uzun kuru ağaç görüldüğünde duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, evi yoksa ev alacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına işaret eder.

Kahve falında kuru ağacın yeşerdiğini görüldüğünde özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında ormanda kuru ağaç görüldüğünde çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yarısı kurumuş ağaç görüldüyse kötü hastalıkların iyileşeceğine, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir