AnaSayfa / kalem fal anlamları / Kahve falında kurşun kalem görmek

Kahve falında kurşun kalem görmek

Kahve falında kurşun kalem görmek yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine alamet eder.

Kahve falında kurşun kalem gördüyseniz

  • Akla yatkın olmayan işler peşinde koşan ya da ilkesel olarak size ters konularda onayınızı bekleyen kişilere direnç gösterebilirsiniz.
  • Sabrınızı sınayan kişiler olabilir.

Kahve falında kısa kurşun kalem görmek özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına yorulmaktadır.

Kahve falında deste kurşun kalem görüldüğünde iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında uçlu kurşun kalem görmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, de zenginliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kurşun kalem açtığını görüldüyse kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, geçiminin daha kolay hale geleceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına yorulur.

Kahve falında kurşun kalem topladığını görmek artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında tahta kurşun kalem görüldüğünde tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine delalet eder.

Kahve falında mavi kurşun kalem görüldüğünde sağlık içinde yaşanacağına, malının da hiç olacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında gri kurşun kalem görmek yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine işaret eder.

Kahve falında bitmiş kurşun kalem görüldüğünde aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında küçük kurşun kalem görüldüğünde hayatının olumsuz yönde değişeceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına işaret eder.

Kahve falında pembe kurşun kalem görmek üstünlük elde edeceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine işarettir.

Kahve falında kırık kurşun kalem görüldüyse yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında uzun kurşun kalem görüldüğünde alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.