AnaSayfa / kulüp fal anlamları / Kahve falında kulüp görmek

Kahve falında kulüp görmek

Kahve falında kulüp görmek bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, verilen  sözlerin tutulacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, geçim derdine düşeceğine, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kulüp gördüyseniz

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren işleri yoluna koymaya başlayabilirsiniz.
  • Aşk hayatınız veya sevdiğiniz kişiler üretkenliğinizi azaltabilir.

Kahve falında bir kulüp başkanı görüldüğünde var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, başına uğursuz olayların geleceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi kulübe görülmesi kısmetin ve başarının engelleneceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yıkık kulübe görülmesi birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kulübe ev görüldüğünde çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, gördüğü saygının ve sevginin artacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz kulübe görüldüyse sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, başarılı işlere imza atılacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine alamettir.

Kahve falında küçük kulübe görüldüyse hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, işlerinin bu yüzden aksayacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ahşap kulübe görülmesi kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına inanılmaktadır.

Kahve falında tahta kulübe görüldüyse onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.