AnaSayfa / Kahve falında küllük görmek

Kahve falında küllük görmek

Kahve falında küllük görmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, ekonomik olarak darlığa düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında küllük gördüyseniz

  • Kişisel gelişim çalışmalarına ağırlık verebilirsiniz.
  • En doğru şartları oluşturabileceğiniz zamanı bulmanızda fayda var.

Kahve falında altın küllük görüldüyse dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, kötü ve zor günler geçireceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında sigara küllüğü görülmesi başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yeşil küllük görüldüyse işlerin hayırlı kapılar açacağına, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında dolu küllük görüldüyse üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında temiz küllük görmek hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, kötü gidişe dur denileceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz küllük görmek sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, başarılar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi küllük görmek eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında cam küllük görülmesi o kişiye zararının dokunacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.