AnaSayfa / kedi fal anlamları / Kahve falında küçük kedi görmek

Kahve falında küçük kedi görmek

Kahve falında küçük kedi görmek finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kısmetli kapıların açılacağına, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında küçük kedi gördüyseniz

  • Oldukça yüksek riskli veya tehlikeli konulardan başarı elde etme olasılığı çok düşük olabilir.
  • Bazı konuların sizin müdahaleniz olmaksızın açıklığa kavuşması için yer açmalısınız.

Kahve falında sarı küçük kedi görülmesi kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, mevki makam sahibi olunacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına yorumlanır.

Kahve falında siyah küçük kedi görüldüyse ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hem moral hem de çareler bulacağına, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz küçük kedi görüldüğünde rahat ve huzurlu olunacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında iki küçük kedi görüldüyse yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yavru küçük kedi görülmesi kalabalık günler geçirileceğine, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evde küçük kedi görüldüyse sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, onlar adına aç insanları doyuracağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gri küçük kedi görülmesi tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, bir sıkıntıya girmeye, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında büyük küçük kedi görmek yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına alamet eder.

Kahve falında küçük kedi yavrusu görüldüyse sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir