AnaSayfa / fare fal anlamları / Kahve falında küçük fare görmek

Kahve falında küçük fare görmek

Kahve falında küçük fare görmek olumlu değişiklikler yaşayacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, başka insanları aldatmasına engel olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında küçük fare gördüyseniz

  • Kötü ya da yararsız alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor.
  • İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında büyük küçük fare görüldüyse iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında renkli küçük fare görmek hem geleceğinin güzel olacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine tabir olunur.

Kahve falında mutfakta küçük fare görüldüyse adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında iki küçük fare görülmesi maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, çok büyük zorluklar çekeceğine delalettir.

Kahve falında tuvalette küçük fare görülmesi bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah küçük fare görmek çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gri küçük fare görüldüyse herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, fal kapatanın gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz küçük fareler görüldüyse aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kahverengi küçük fare görmek meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, daha bir sevileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ölü küçük fare görüldüyse iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına alamet eder.

Kahve falında evde küçük fare görüldüyse bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevimli küçük fare görülmesi yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan fal kapatanın geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, yakın bir zaman içinde fal kapatanın başının sıkışmasına sebep olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sarı küçük fare görülmesi sorunlu bir durumla karşılaşacağına, hayata daha sıkı tutunacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında yatakta küçük fare görmek iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, ticarete adım atacağına, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir