AnaSayfa / kuaför fal anlamları / Kahve falında kuaför görmek

Kahve falında kuaför görmek

Kahve falında kuaför görmek ağız tadının da hep yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kuaför gördüyseniz

  • Artık daha zorlu mücadelelere girebilirsiniz.
  • Bilginizi arttırıcı, yeteneklerinizi geliştiren programlar veya seyahat planları sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında küçük kuaför görüldüyse özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğini kuaförde görüldüğünde maddi gücünün azalacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kızını kuaförde görüldüyse toparlanmasının da uzun süreceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kuaför dükkan görüldüyse ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında eski kuaförünü görüldüyse eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, bulunduğu mevkide yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kuaförde kalabalık görülmesi gönül kapılarını açacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, işlerinde kara geçeceğine yorumlanır.

Kahve falında kuaförde kaş aldırdığını görüldüyse yapılan işlerin fazla kar getireceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, yüzünün de güleceğine yorulur.

Kahve falında erkek kuaför görüldüğünde sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanıdık kuaför görüldüyse aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kuaförde gelin görmek çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, patron koltuğunda oturacağına rivayet eder.

Kahve falında eşini kuaförde görüldüğünde dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kuaför makası görülmesi işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında evde kuaför görüldüyse sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, böylece aynı hataları yapmayacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında kalabalık kuaför görüldüğünde huzura ve rahata kavuşacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, bolluğun ve bereketin artacağına, kazancın sürekli artacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kuaför malzemeleri görüldüğünde zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına tabir olunur.

Kahve falında kuaföre gitmek görüldüyse yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kuaförde çalıştığını görülmesi yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir