AnaSayfa / Kahve falında kraker görmek

Kahve falında kraker görmek

Kahve falında kraker görmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, sorunların tamamen biteceğine, kendini çok iyi hissedeceğine, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, zor zamanlar geçireceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına delalettir.

Kahve falında kraker gördüyseniz

  • Sağduyulu olmanız önerilerinizin dikkate alınmasını sağlayabilir.
  • Belli grup veya organizasyonlara yardımlarınız sonucunda fırsatlar söz konusu olabilir.

Kahve falında badem kraker görüldüyse yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, rahat rahat yaşayacağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında balık kraker görmek vefalı bir insan olacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, bazı iş birlikleri yapacağına alamet eder.

Kahve falında susamlı kraker görüldüyse endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, sürekli bağırıp çağıracağına, dertlerine derman arayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tuzlu kraker görüldüğünde hanesinin bollukla dolacağına, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında peynirli kraker görmek elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.