AnaSayfa / kozalak fal anlamları / Kahve falında kozalak görmek

Kahve falında kozalak görmek

Kahve falında kozalak görmek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına inanılır.

Kahve falında kozalak gördüyseniz

  • İhtiyaçlarınızı karşılamak veya ilişkilerinizi güçlendirmek için zamana ihtiyacınız var.
  • Yetenekleriniz sayesinde birçok fırsatı aynı anda değerlendirebilirsiniz.

Kahve falında kestane kozalağı görüldüyse çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kozalak ağacı görülmesi onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, fal kapatanın gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, birçok dedikoduya maruz kalacağına, kişinin gönlünü alacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz kozalak görüldüyse hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, üzüleceğine ve yıkılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, fal kapatanın gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında pamuk kozalağı görmek rahat bir hayat yaşanacağına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük kozalak görülmesi aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, aradığı çareleri bulacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına yorulur.

Kahve falında haşhaş kozalağı görüldüğünde eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir sürü kozalak görüldüğünde çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, hayal kırıklığı yaşanacağına, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, mal ve para biriktireceğine, fal kapatanın kurulu bir düzeni olacağına delalet eder.

Kahve falında yerde kozalak görülmesi o işten ekmek yiyeceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, prestij kaybı yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kuru kozalak görüldüğünde çok sevilen bir kişi olunacağına, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine, ikisinin de çok rahat edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına delalet eder.

Kahve falında mısır kozalağı görüldüğünde kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine yorulur.

Kahve falında çam ağacı ve kozalak görüldüyse kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına delalet eder.

Kahve falında kozalak topladığını görmek kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil kozalak görüldüyse başarıdan başarıya koşacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine işarettir.

Kahve falında kozalak çuvalı görülmesi kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, refah düzeyinin artacağına, hayal edilen herşeye kavuşacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir