AnaSayfa / koruk fal anlamları / Kahve falında koruk görmek

Kahve falında koruk görmek

Kahve falında koruk görmek yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, kişinin fena halde yanılacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında koruk gördüyseniz

  • Göreceksiniz düşünerek en doğru yolu bulacaksınız.
  • Seçeneklerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

Kahve falında koruk suyu görüldüyse berekete ve bolluğa kavuşulacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, para yatıracağına ve zarar edeceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında koruk salkımı görüldüğünde hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında koruklu asma görüldüğünde yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına alamettir.

Kahve falında dalında koruk görülmesi hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine delalet eder.

Kahve falında koruk domates görmek sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, halinin iyi olduğuna, önemli kişi haline geleceğine, borçların ve dertlerin biteceğine, geçim kaygısı duymayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında asmada yeşil koruk görülmesi hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, ondan şifa göreceğine, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir