AnaSayfa / kök fal anlamları / Kahve falında kök görmek

Kahve falında kök görmek

Kahve falında kök görmek çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, bekar ise evleneceğine, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında kök gördüyseniz

  • Kıskançlık başınıza iş açabilir.
  • Hala bazı konular muallakta olsa da, ayağınıza gelen topa vurmanız gerekiyor.

Kahve falında asma kökü görülmesi dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında üzüm kökü görmek bolluk ve berekete kavuşulacağına, kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına, kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz kök görmek çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında lahana kökü görmek kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, kazancında da artış meydana geleceğine, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, kendisini ona adayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında köksüz ağaç görülmesi çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine işarettir.

Kahve falında saksıda kök görmek aksine işe neredeyse köstek olacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına inanılır.

Kahve falında mısır kökü görmek kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında biber kökü görüldüğünde yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ıspanak kökü görüldüğünde kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, rakiplerini mağlup edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çiçek kökleri görüldüyse fal kapatanın hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine inanılır.

Kahve falında fasulye kökü görüldüyse çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine işarettir.

Kahve falında zıkkımın kökünü görüldüğünde iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çilek kökü görüldüğünde başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine delalettir.

Kahve falında yeşil kök görüldüyse ekonomik olarak kalkınacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına tabir olunur.

Kahve falında maydanoz kökü görüldüğünde gerçek mutluluğu tadacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında incir kökü görüldüğünde kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına yorumlanır.

Kahve falında pırasa kökü görüldüğünde ailesinin de büyük olacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, akıllı adımlar atacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ot kökü görüldüğünde iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine delalettir.

Kahve falında karpuz kökü görülmesi az çalışarak çok gezeceğine, kazancının bol olacağına, ısrarcı şekilde yoluna devam eden fal kapatanın sonunda emeline ulaşacağına, fal kapatanın yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında lale kökü görüldüyse elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına delalettir.

Kahve falında sebze kökü görüldüyse üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ona kol kanat gereceğine, tabiatı kötü olan kişiye, masrafların bu dönemde artış göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çok büyük ağaç kökü görüldüğünde karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına, şartlarının da zenginleşeceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Kahve falında gül kökü görüldüğünde sağlık sorunları yaşanacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, kazancın sürekli artacağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında suyun içinde ağaç kökü görüldüyse hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında marul kökü görüldüyse başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kıl kökü görüldüyse yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına delalet eder.

Kahve falında saçının kökünden koptuğunu görüldüğünde sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında bir dişin kökünden çıktığını görülmesi eş ve evlat sahibi olacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kabak kökü görmek ağlayacağına ve dertleneceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kökü çıkmış ağaç görülmesi daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hakkında iyi yorumlar yapılacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nane kökü görüldüyse yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fidan kökü görülmesi uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında evin içinde ağaç kökü görüldüyse ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, fal kapatanın şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine delalettir.

Kahve falında köksüz çiçek görüldüyse sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine işaret eder.

Kahve falında kök salmış ağaç görüldüyse sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, kendine çeki düzen vereceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kök odun görüldüyse işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, bir uzmana başvurulacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir