AnaSayfa / asker fal anlamları / Kahve falında kocanı asker görmek

Kahve falında kocanı asker görmek

Kahve falında kocanı asker görmek sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamettir.

Kahve falında kocanı asker gördüyseniz

  • Bazı cümleleriniz ilerleme fırsatlarınızı boşa harcamanıza neden olabilir.
  • Karlı zannettiğiniz şeylere para yatırmak için hemen harakete geçmeniz hatalı olur, insanlar size hiç hesapta olmayan kolaylıklar yapabilirler.

Kahve falında kocasını askere giderken görmek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kocanın askerden geldiğini görülmesi maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, maddi olarak büyük getirisi olacağına, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kadının kocasının askere gittiğini görmek yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, hem hayatının kurtulacağına, eğlence ve renk geleceğine, çok rahat bir nefes alacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kocasını asker olarak görmek daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kocasını asker kıyafetiyle görülmesi iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayata daha sıkı tutunacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, kötü günler yaşayacağına, yapılan hataların telafi edileceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.