AnaSayfa / sivilce fal anlamları / Kahve falında kocaman sivilce görmek

Kahve falında kocaman sivilce görmek

Kahve falında kocaman sivilce görmek çareye ve çözüme ulaşacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, sürekli dua alarak yaşayacağına, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine, maddi olarak zayıflayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocaman sivilce gördüyseniz

  • Açıkça ortada olan şeylerin dile getirilmesi gerekiyor olabilir.
  • Bazı konuların, kişilerin veya cevapların hazır olmadığı zamanda gelmesi konusunda ısrarcı olmanız sizi sandığınız gibi mutlu etmeyebilir.

Kahve falında sırtında kocaman sivilce görülmesi sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine alamettir.

Kahve falında bacakta kocaman sivilce görülmesi iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine inanılır.

Kahve falında alnında kocaman sivilce görüldüğünde kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüzde kocaman sivilce görüldüyse hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine, büyük başarılara kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kafada kocaman sivilce görüldüyse arkasının daha sağlam hale geleceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.