AnaSayfa / sac fal anlamları / Kahve falında kıvırcık saç görmek

Kahve falında kıvırcık saç görmek

Kahve falında kıvırcık saç görmek bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, insanlara olan güvenin artacağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kıvırcık saç gördüyseniz

  • Yaptığınız işlerde ağırlığınızı hissettirmeniz gerekebilir.
  • Zamanınızı doğru kullanmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında kabarık kıvırcık saç görmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, kararlarına saygı duyulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine delalettir.

Kahve falında uzun kıvırcık saç görüldüğünde uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı kıvırcık saç görüldüyse bedenen ve ruhen dinleneceğine, büyük sıkıntılara ve üzüntülere yol açacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşını kıvırcık saçlı görülmesi bir sebeple olayların da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, çocuklarının fazla olacağına, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, istediği yola çıkacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında başkasını kıvırcık saçlı görmek yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kısa kıvırcık saç görüldüğünde kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine işarettir.

Kahve falında siyah kıvırcık saç görüldüyse kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, manevi olarak çok yıpranılacağına, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, kötü günler görüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında gür kıvırcık saç görülmesi kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kızıl kıvırcık saç görmek kötü hastalıkların iyileşeceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir