AnaSayfa / kirpi fal anlamları / Kahve falında kirpi görmek

Kahve falında kirpi görmek

Kahve falında kirpi görmek sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, yeni bir yola gireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kirpi gördüyseniz

  • Duygusal ilişkilerde hem şanslı, hem şanssızsınız.
  • Sizden yaşca büyük kişiler nedeniyle daha fazla görev ya da sorumluluk almanız gerekebilir.

Kahve falında çok sayıda kirpi görülmesi bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kirpinin ısırdığını görülmesi ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık fal kapatanın yüzüne gülmeye başlayacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, alacaklarını tahsil edeceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı kirpi görüldüyse karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, hanesindeki rızkın eksileceğine işarettir.

Kahve falında sırtında kirpi görüldüğünde Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında renkli kirpi görmek bolluk içinde yaşamaya, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında uyuyan kirpi görülmesi yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, işlerin daha kötüleşeceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında kocaman kirpi görmek çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, çok büyük bir acı duyacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kirpi ve köpek görmek düzenli bir işe kavuşulacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında pembe kirpi görüldüğünde kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine, fal kapatanın anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, düşünceli ve dalgın olacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kirpi olduğunu görüldüğünde çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında hamile kirpi görüldüyse yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına işarettir.

Kahve falında kirpi yediğini görüldüyse hastalıklarının da şifasını bulacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, kişinin yaşamının değişeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kirpi iğnesi görüldüyse kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölü kirpi görüldüyse büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş kirpi görüldüyse işinde çok büyük bereket göreceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, güzel günler için çalışılacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yavru kirpi görülmesi işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, rahatlık ve ferahlık bulacağına, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kirpi ve yılan görmek yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, atılan adımların zarar vereceğine, parasını ve malını kaybedeceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine işaret eder.

Kahve falında kedi ve kirpi görülmesi mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, derin bir nefes alacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mavi kirpi görülmesi bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına yorulur.

Kahve falında kirpi balığı görüldüyse yeni yerler göreceğine, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınıza, çalışmaların büyük getirileri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kirpi dışkısı görmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çok kirpi görüldüyse tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, ancak fal kapatanın bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine inanılır.

Kahve falında bir sürü kirpi görüldüğünde üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, yeni bir sayfa açacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kirpi öldürmek görüldüyse kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında bahçede kirpi görüldüyse bazı iş birlikleri yapacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, hastalıklara şifa bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kirpinin doğurduğunu görmek sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yanmış kirpi görüldüyse çok büyük atılımlar yapacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına inanılır.

Kahve falında kestane kirpisi görüldüğünde iyi geçiminin de bozulacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, yeniden bir araya geleceğine yorulur.

Kahve falında yeşil kirpi görülmesi zahmete ve derde düşeceğine, başına tekin olmayan olayların geleceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında küçük kirpi görüldüğünde grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına, yokluk içine düşeceğine işaret eder.

Kahve falında sarı kirpi görülmesi ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, evlatlarının hayrını göreceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kirpi yavrusu görmek işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında koşan kirpi görmek uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine işaret eder.

Kahve falında kirpi ve kaplumbağa görülmesi kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, gitmediği yerlere gideceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük kirpi görüldüyse bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, gelirinden yana memnun olacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kirpi ailesi görmek bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, fal kapatanın hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında ters dönmüş kirpi görmek yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, eline yeni fırsatların geçeceğine, günden güne sorunlarının artacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına delalet eder.

Kahve falında uçan kirpi görülmesi sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına yorulur.

Kahve falında kirpi hayvanı görülmesi verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kirpi ve fare görüldüğünde para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında dikensiz kirpi görmek sağlık sorunlarının artacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kirpi derisi görüldüyse yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında mor kirpi görülmesi uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında yatakta kirpi görüldüğünde ters giden durumların düzeltileceğine, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kirpi pisliği görüldüyse çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, ruhani önderlik yapacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında fare ve kirpi görüldüyse dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, yakın bir zamanda fal sahibini bulacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kirpi ve kedi görüldüğünde yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kirpi sürüsü görülmesi edilen duaların karşılığını bulacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Kahve falında kirpi yuvası görülmesi fal kapatanın çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, ekmek ve dünya malı alacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir yorum

  1. Merhabalar, falımdan kısaca bahsedeyim. Genel olarak ferah bir fal açtım. Telve tabağa bayağı döküldü, kapattığım falın içi aydınlandı. Kalabalık düğün dernek topluluğu gördüm. İnsanlar eğleniyor gibi, ortada gelin damada benzettiğim bir çift el ele tutuşmuş. Çiftin arkasında bir ev çıkmış. Büyük güzel bir eve benziyor. Evin çevresinde bir kirpi gördüm. Kirpi falda ne anlama geliyor bilmiyorum. Kulaklarını açmış kararmış bir köşede duruyor. Asker gördüm falda bir yeri muhafaza ediyor koruyor gibi gözüküyor. Büyük bir yunus balığı çıkmış. Yunus simgesinin üstünde ellerini yukarı kaldırmış dua eden birini gördüm. Dua eden kişinin etrafı bembeyaz aydınlıklar içindeydi. Tepesinde hilal şekli belirmiş. Birde falımda tabak içinde üzüm gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir