AnaSayfa / kir fal anlamları / Kahve falında kirli su görmek

Kahve falında kirli su görmek

Kahve falında kirli su görmek birçok kişinin yardımına koşulacağına, hayata karşı cesaretini kıracağına, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kirli su gördüyseniz

  • Beklemediğiniz bir hediye hayatınıza mutluluk getirebilir.
  • Bazı projelerin tekrar ele alınması gerekiyor olabilir.

Kahve falında kirli su aktığını görüldüğünde alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sıcak kirli su görülmesi ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, kurulu düzeninin olacağına, çok kötü günler geçirileceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına işarettir.

Kahve falında kirli suya girdiğini görüldüyse huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında hortumdan kirli su aktığını görmek harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, çok kötü hissedileceğine, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına alamettir.

Kahve falında kirli suda boğulduğunu görüldüğünde uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında küvette kirli su görüldüyse bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kovada kirli su görmek kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında borudan kirli su aktığını görüldüğünde çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında bardakta kirli su görülmesi çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında şişede kirli su görüldüğünde işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine ve olumlu dönüşümler alacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına yorulur.

Kahve falında kuyuda kirli su görüldüyse mallarını ve makamını garantileyeceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, günahlarından tövbe etmeye işaret eder.

Kahve falında derede kirli su görmek uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, iç dünyasının zenginleşeceğine, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kirli suya düştüğünü görüldüyse sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, yeni duygular tadacağına, küs kimselerin barışacağına, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kirli su içmek görüldüğünde kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, kalabalıktan uzak olacağına, büyük adımlar atılacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çeşmeden kirli su aktığını görüldüyse eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, isminden sıkça söz ettireceğine, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına yorumlanır.

Kahve falında kirli suda yılan görüldüğünde şansının her zaman yaver gideceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, canını ve malını garanti altına alacağına alamet eder.

Kahve falında hafif kirli su görüldüğünde sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, bedeninin şifa bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil kirli su görülmesi hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, aileden ayrı kalınacağına, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, rahat şekilde geçineceğine, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında akan kirli su görüldüyse ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, fal kapatanın muradına ereceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.