AnaSayfa / Kahve falında kıbrıs görmek

Kahve falında kıbrıs görmek

Kahve falında kıbrıs görmek yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, dünyasının bir anda değişeceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kıbrıs gördüyseniz

  • İş hayatınızda aceleci olmamalısınız.
  • Siz bir erkekseniz, hissedeceğiniz ani kıvılcımları aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz.

Kahve falında kıbrıs haritası görüldüğünde işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kıbrıs tatlısı görüldüğünde yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında kıbrıs adasını görmek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine yorulur.

Kahve falında kıbrıs bayrağı görüldüğünde güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında kıbrıs denizi görmek hatalarını fark edeceğine, sevdiği insana kavuşacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.