AnaSayfa / Kahve falında kete görmek

Kahve falında kete görmek

Kahve falında kete görmek maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kete gördüyseniz

  • Başka kimselerle birlikte ekip çalışmaları yapabilirsiniz.
  • Yaşam tarzınıza göre mesafesi fark edebilecek seyahatler söz konusu olabilir.

Kahve falında sıcak kete görüldüğünde çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına yorulur.

Kahve falında kete hamuru görmek daha çok çalışılacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, cesaret ve inançla hareket edeceğine, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yanmış kete görülmesi sevilen bir kişi olunacağına, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Kahve falında yağlı kete görülmesi başarılarının daim olacağına, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine delalettir.

Kahve falında kete yaptığını görmek beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, kısmetinin de açılacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine alamet eder.

Kahve falında kete poğaça görüldüğünde zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ekmek kete görülmesi iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kete ekmek görüldüğünde daha kararlı bir kişi olunacağına, falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, fal kapatanın güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında içli kete görüldüyse kötü olaylar ile karşılaşacağına, bazı tartışmalar yaşayacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tepside kete görüldüğünde rakiplerin alt edileceğine, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine yorulur.

Kahve falında pişmiş kete görülmesi endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, sorunlarının son bulacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.