AnaSayfa / Kahve falında keşkek görmek

Kahve falında keşkek görmek

Kahve falında keşkek görmek hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun fal sahibini sevindirecek şekilde olacağına, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, rahat bir döneme gireceğine, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında keşkek gördüyseniz

  • Abartılı veya aşırı davranışlardan kaçınmanızda fayda var.
  • Yardım etmekten çekinmemeniz özel bir şeye tanık olma fırsatı yakalamanızı sağlayabilir.

Kahve falında kazanda keşkek görüldüyse fal kapatanın bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine yorulur.

Kahve falında nohutlu keşkek görüldüyse yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına yorulur.

Kahve falında tencerede keşkek görüldüyse mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine yorumlanır.

Kahve falında keşkeklik buğday görüldüyse işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, dertlerin ve sorunların aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında keşkek kazanı görüldüyse maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, hoş muhabbette olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında buğday keşkeği görüldüyse kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına yorulur.

Kahve falında keşkek yaptığını görmek hayırlı bir yuva kurulacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında keşkek pişirmek görüldüğünde işlerin bir anda yoluna gireceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında keşkek yemek görüldüyse sıkıntı dolu günler yaşanacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, elindekileri de yitireceğine yorulur.

Kahve falında keşkek pilav görüldüyse hoşluk içinde olacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında düğün keşkeği görülmesi aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında mısır keşkeği görüldüyse aile hayatı içinde rahat edeceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına rivayet eder.

Kahve falında pişmiş keşkek görülmesi yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında tabakta keşkek görüldüğünde yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, büyük atılımlar yapacağına, onlar tarafından yüceltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında keşkek yediğini görüldüğünde insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında tavuklu keşkek görüldüyse parasının her zaman bereketli olacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında aşure keşkek görmek evine huzurun ve bereketin geleceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında keşkek piştiğini görmek seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, hayır duaları alınacağına, ömür boyu başarılı olacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında keşkek çorbası görüldüğünde o işin tüm risklerini göze alacağına, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir