AnaSayfa / kek fal anlamları / Kahve falında kek görmek

Kahve falında kek görmek

Kahve falında kek görmek istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kek gördüyseniz

  • Problemler yaşayabilirsiniz.
  • Araştırmacı olmak aşırı tepkiler vermekten daha faydalı olabilir.

Kahve falında meyveli kek görülmesi yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, kime danışacağını bilemez olacağına, bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sütlü kek görmek sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mozaik kek görüldüyse yeni hobiler edinileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında muzlu kek görmek arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kekin yandığını görüldüyse Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına işaret eder.

Kahve falında kızının kek yaptığını görüldüğünde çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, zorluğa ve darlığa düşeceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında peynirli kek görmek uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, kısmetlerinin ve şansının artacağına, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çilekli kek görülmesi tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, yaşamının yoluna gireceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına, kendisine olan güveninin artacağına inanılmaktadır.

Kahve falında siyah kek görüldüğünde iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kocanın kek yaptığını görüldüyse yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, zararların günden güne artacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında şerbetli kek görülmesi gönül gözüyle olan biteni değerlendiren fal kapatanın kendisi için en doğru olanı yapacağına, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına alamettir.

Kahve falında börek kek görülmesi bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, huzurlu günlerin biteceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kurtlu kek görülmesi eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pişmiş kabarmış kek görüldüyse bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kek tatlı görüldüyse çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında ekmek kek görüldüğünde hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, güç ve para kaybedeceğine, kişinin iyi hale geleceğine, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının evinde kek yaptığını görüldüğünde ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine yorumlanır.

Kahve falında çok kabarmış kek görülmesi esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine yorumlanır.

Kahve falında kek aldığını görüldüyse insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine tabir olunur.

Kahve falında kek isteyen birini görüldüyse içine büyük bir huzurun dolacağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, malında zulüm meydana gelmesine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine alamet eder.

Kahve falında kırmızı kek görüldüğünde başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine, kötü ve zor günler geçireceğine, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elinde kek görmek çirkin bir iş yapmaya, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, düşmanını alt edeceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında annenin kek yaptığını görmek eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin kek yaptığını görüldüğünde sıkıntılı günler geçireceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında pasta kek görüldüyse büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında çiğ kek görüldüyse hayatının da düzene gireceğine, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kara kek görülmesi sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, bir anda yükseleceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına rivayet eder.

Kahve falında tuvalette kek görülmesi hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, bir işe soyunacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine alamettir.

Kahve falında kek börek görüldüyse zararlarını telafi edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, onunla mutlu bir yuva kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında incirli kek görülmesi işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında bir sürü kek görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına yorulur.

Kahve falında dağılmış kek görmek işinden ve hayatından geri kalacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında patatesli kek görüldüyse olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, başarının ve mutluluğun geleceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında çay ve kek görüldüyse yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında limonlu kek görüldüğünde yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına inanılmaktadır.

Kahve falında bademli kek görüldüyse evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, önemli atılımlar yapacağına yorumlanır.

Kahve falında kek verildiğini görülmesi çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kek yemek görülmesi tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına, günahlarından tövbe etmeye, derdin sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kalpli kek görmek elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, iş kaybı yaşanacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, cesaretini yeninden toplayacağına, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamettir.

Kahve falında kek ve çikolata görmek para sıkıntısı çekeceğine, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yarım kek görüldüğünde kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok güzel işlere gireceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında küflenmiş kek görmek yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine delalettir.

Kahve falında yanan kek görmek gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, heveslerinin de azalacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz kek görülmesi zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, rahatının da yerine geleceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, elinin bolluk göreceğine, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında ballı kek görülmesi bazı radikal kararlar alınacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çok kek görüldüyse problemleri teker teker çözeceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, adımların çok iyi bir yol açacağına inanılır.

Kahve falında küflü kek görüldüğünde yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına delalet eder.

Kahve falında sıcak kek görmek hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kek ve ekmek görüldüğünde sevinç gözyaşları döküleceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir