AnaSayfa / kedi fal anlamları / Kahve falında kedi görmek

Kahve falında kedi görmek

Kahve falında kedi görmek endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, çok mutsuz olacağına, bir yandan cenaze olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kedi gördüyseniz

  • Kavramsal değil pratik odaklı olmanın faydasını görebilirsiniz.
  • Sorulması gereken sorular var.

Kahve falında küçük siyah kedi yavrusu görülmesi sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına, duygularının karşılık göreceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Kahve falında birbirini yiyen kedi görmek gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, bekarlar için evlenmeye inanılmaktadır.

Kahve falında bir sürü kedi beslediğini görüldüğünde iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine işaret eder.

Kahve falında topallayan kedi görüldüğünde alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, gözünün yaşını sileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına inanılır.

Kahve falında yavru kedi ve ördek görüldüyse kinin ve nefretin son bulacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kediye sarılmak görmek kardeşlerin birlikte iş kuracağına, bazı konularda önayak olunacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında komşuda kedi görüldüyse para sıkıntısının olmayacağına, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, mutsuz ve üzgün olacağına, bankadaki hesaplarının da kabaracağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına işarettir.

Kahve falında kedinin yaralanmasını görülmesi eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, alanında marka bir isim olacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kediyi konuşurken görüldüyse kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, mutluluğun aileye geri döneceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında kokan kedi görüldüğünde kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yeni doğmuş kedi ve köpek görülmesi hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına inanılır.

Kahve falında yavru yılan ve kedi görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına yorumlanır.

Kahve falında kedi ve su görülmesi iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına yorulur.

Kahve falında birden fazla beyaz kedi görüldüğünde sönmüş umutların yeniden canlanacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında ölmüş beyaz kedi görmek sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine yorulur.

Kahve falında kedi hırlaması görüldüğünde iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, daha güçlü bir hale geleceğine yorumlanır.

Kahve falında iki tane beyaz kedi görülmesi kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, hayırlı bir haber alınacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine inanılmaktadır.

Kahve falında bir sürü kedi ölüsü görüldüyse büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine yorumlanır.

Kahve falında kedinin ölüp dirildiğini görüldüğünde sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan fal kapatanın inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sürekli kedi köpek görüldüyse her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine inanılır.

Kahve falında başkasına ait kedi görüldüyse çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, yeni bir başlangıç yapmaya, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına delalet eder.

Kahve falında kedi maymun görüldüğünde çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, onu isyan noktasına getireceğine yorumlanır.

Kahve falında sadık kedi görüldüyse sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında beyaz tavşan ve kedi görüldüyse sevdiği kişileri de yanına alacağına, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında ısırmaya çalışan kedi görüldüyse uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, küs arkadaşların barışacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında bir sürü ölü kedi görülmesi yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kedi ve sinek görmek masrafların altında kalacağına, helal lokmalar yiyeceğine, bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah kedi ve köpek yavrusu görüldüğünde üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, yüzünde güller açacağına, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, bazı sorunların başgöstereceğine, onun istediği yoldan gideceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kedi siyah görüldüyse yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında kedinin havladığını görülmesi koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, helal rızık yiyeceğine, alkış alacağına ve itibar göreceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı yılan ve kedi görülmesi zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine alamet eder.

Kahve falında kedinin kaçırıldığını görmek her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, bir sebeple başka yollar aranacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok beyaz kedi görülmesi toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında zehirlenen kedi görüldüğünde ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, afiyette ve keyifte olacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine yorumlanır.

Kahve falında yolda kedi görülmesi yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mal mülk sahibi olunacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan fal kapatanın düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına alamet eder.

Kahve falında koltukta kedi görmek içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çok sayıda kedi köpek görüldüğünde ortak bir noktada bulaşamayacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine yorumlanır.

Kahve falında kedinin ısırmaya çalıştığını görmek ortaklı işlere girileceğine, o şekilde bir çözüm bulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına yorulur.

Kahve falında kedi yediğini görüldüyse yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kedi yavruladığını görüldüğünde büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına yorumlanır.

Kahve falında bir sürü kedi köpek yavrusu görüldüyse elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah ve gri kedi görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, maddi açıdan rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında kedinin boşaldığını görüldüğünde bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına yorumlanır.

Kahve falında yavrusunu emziren kedi görüldüğünde yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine işaret eder.

Kahve falında kertenkele ve kedi görmek ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine yorumlanır.

Kahve falında yatak odasında beyaz kedi görüldüğünde çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kedi tarafından ısırıldığını görüldüyse iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, şansının ve bahtının döneceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, insanların alım gücünün azalacağına işaret eder.

Kahve falında siyah kedi ve yılan görüldüyse dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, borçları varsa ödeyeceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına işarettir.

Kahve falında kedinin gittiğini görüldüyse para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağına, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir yorum

  1. bir oda kendi çalıştığım işyerime benzettim,sandalyenin üstünde oturan siyah bir kedi gördüm falımda.hamile gibi karnı şiş bu kedinin.kedinin karşısında uçan serçe gibi küçük bir kuş çıkmış. bariz kafasında miğfer olan asker çıkmış,birini koruyor gibi.kolunda silah tüfek gibi birşey var.bir tane çook uzun bir yol var fakat önü hep kesik kesik gözüküyor.yere yatmış insan şekli var göz göz olmuş bütün vücudu yalnız ayağı ters dönmüş bu kişinin.yüzen balina ya benzettim upuzun siyahbeyaz balina şekli su fışkırtıyor sırtından.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir