AnaSayfa / fare fal anlamları / Kahve falında kedi fare görmek

Kahve falında kedi fare görmek

Kahve falında kedi fare görmek bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kedi fare gördüyseniz

  • Bazı işler sonuçlanabilir veya bazı işlerle ilgili haberler alabilirsiniz.
  • Başkalarından yardım almaktan çekinmemelisiniz.

Kahve falında ölmüş kedi fare görmek iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında kedinin fareyi öldürdüğünü görülmesi elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına inanılır.

Kahve falında kedinin fareyi kovaladığını görmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, içinin huzurla dolacağına, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kedinin fare avladığını görülmesi yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, alınan bir haber ile moralinin bozulacağına alamettir.

Kahve falında kedi fareyi yakalıyor görüldüyse diplomalı kimse olacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına alamettir.

Kahve falında kedinin fareyi yemesi görüldüğünde hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kedinin fare doğurduğunu görüldüğünde ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine, bol muhabbette olacağına, iyi geçiminin de bozulacağına delalettir.

Kahve falında kedinin fare tuttuğunu görüldüğünde ticaret ehli kimse olacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına yorumlanır.

Kahve falında kediyi fare yerken görüldüğünde işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, korkularının üzerine gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.