AnaSayfa / koyun fal anlamları / Kahve falında keçi koyun görmek

Kahve falında keçi koyun görmek

Kahve falında keçi koyun görmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında keçi koyun gördüyseniz

  • Ardından her şey eski ritmine geri dönüyor.
  • Yeni çevrelere girebilir, faydalı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Kahve falında inek keçi koyun görüldüyse en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında keçi koyun inek görüldüğünde çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına inanılmaktadır.

Kahve falında keçi koyun sürüsü görüldüğünde bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, özgürlüklerine sahip çıkan fal kapatanın gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında keçi koyun kafası görüldüyse başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, verilen emeğin boşa gideceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine tabir olunur.

Kahve falında yavru keçi koyun görmek resmi bir kurumda işe girileceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında keçi koyun yavrusu görülmesi cebine giren paranın gittikçe azalacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, bol bol moral depolanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.