AnaSayfa / kaz fal anlamları / Kahve falında kazlar görmek

Kahve falında kazlar görmek

Kahve falında kazlar görmek bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, büyük kazanç sağlanacağına, bir bebek sahibi olacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, çok mutlu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kazlar gördüyseniz

  • Ekip çalışmaları veya sosyal yaşantınızla bağlantılı aktiviteler esnasında ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.
  • İç sesinizi dinlemelisiniz.

Kahve falında kazın kovaladığını görülmesi aynı zamanda da korunup kollanacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına işarettir.

Kahve falında kazın yüzdüğünü görmek azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kazın saldırdığını görüldüğünde hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, gönül yaralarının iyileşeceği, takdir edilen kişi olacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kazın yumurtladığını görüldüğünde aile işlerinin başına geçeceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında kazın elini ısırdığını görüldüğünde övgü dolu sözler duyacağına, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine işarettir.

Kahve falında kazın öldüğünü görüldüğünde dinen sakıncalı bir iş işlediğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kazın uçtuğunu görüldüyse ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, tüm kederinin uçup gideceğine, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, hayırlı bir terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uçan kazlar görülmesi dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.