AnaSayfa / Kahve falında kazık görmek

Kahve falında kazık görmek

Kahve falında kazık görmek maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, fal kapatanın hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, dertlerin günden güne artacağına işaret eder.

Kahve falında kazık gördüyseniz

  • Karmaşık değil, basit çözümler daha fazla işinize yarayabilir.
  • İş çevrenize özel ilişkilerinizi yansıtmanız iyi olmuyor.

Kahve falında demir kazık görüldüyse alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında tahta kazık görmek hasta ve üzgün olacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ağaç kazık görüldüyse daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, elini haramdan uzak tutacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kazık yediğini görülmesi kötülüğe uğramadan yaşayacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, falı kapatan bir kadın ise hizmetkar edineceğine, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında arkadaşının kazık attığını görülmesi başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kazık yol görmek yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.