AnaSayfa / kazı fal anlamları / Kahve falında kazı görmek

Kahve falında kazı görmek

Kahve falında kazı görmek rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, akıllı adımlar atacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kazı gördüyseniz

  • Bir seyahat, eğitim, seminer, kur ya da konferans yeni olanakları ya da seçenekleri önünüze getirebilir.
  • Yaratıcılığınızı serbest bırakmanız durumunda, diğerlerini ikna etmenizi ya da bazı konulara katılım göstermelerini sağlayabilecek harika fikirleriniz olabilir.

Kahve falında kazı çalışmaları görüldüyse dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine, inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kazı kazandan para çıktığını görüldüğünde kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, mal mülk edineceğine, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında kazılı çukur görülmesi birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında define kazısı görülmesi girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında temel kazısı görüldüyse iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kazı yeri görmek kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında evin önünde kazı görüldüğünde şöhret ve itibar kazanacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kazılı mezar görüldüğünde rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, maddi açıdan ferahlamaya, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında inşaat kazısı görüldüğünde çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, hoş muhabbette olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mezar kazıcı görüldüğünde yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında tarihi kazı görüldüğünde sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında arkeolojik kazı görüldüyse uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kazılı yol görüldüyse yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına, işlerin düze çıkarılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında evde kazı görüldüğünde yakın zaman içinde kazancının artacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine delalet eder.

Kahve falında kazı yapmak görmek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tarihi eser kazısı görmek ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, aradığı kişiyi bulacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına delalettir.

Kahve falında yaban kazı görüldüyse sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, yeni bir araba satın alınacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında toprak kazısı görüldüyse maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, düşüncelerini net olarak açamayacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kazılı toprak görüldüyse ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine yorumlanır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.