AnaSayfa / kaynak fal anlamları / Kahve falında kaynak su görmek

Kahve falında kaynak su görmek

Kahve falında kaynak su görmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine inanılır.

Kahve falında kaynak su gördüyseniz

  • Belli konularda ısrarcı, inatçı ya da suçlayıcı konuşmak yerine, şartlarınızı, koşullarınızı, isteklerinizi veya beklentilerinizi açıkça ortaya koymanız olası gerilimleri veya aksilikleri engelleyebilir.
  • Belli gruplara ya da ekip çalışmalarına katılımda bulunmanız, geleceğiniz üzerinde etkili olabilecek bilgiler edinmenizi sağlayacak bağlantılar kurmanızı veya fikirler edinmenizi sağlayabilir.

Kahve falında kaynak suyunda balık görmek yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, işindeki bereketin de çoğalacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına işarettir.

Kahve falında berrak kaynak su görüldüğünde kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, bankadaki hesabının kabaracağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında temiz kaynak suyu görüldüyse borcunun da hafifleyeceğine, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına inanılır.

Kahve falında akan kaynak suyu görüldüğünde işten güçten elini eteğini çekeceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yerden kaynak su çıktığını görüldüyse dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evde kaynak suyu görülmesi şansın ve kısmetin açık olacağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, aydınlık bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında dağda kaynak suyu görmek sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, büyük zorluklar geçireceğine, pek çok kişiyi idare edeceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine alamet eder.

Kahve falında doğal kaynak suyu görülmesi sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine yorulur.

Kahve falında kaynaktan su çıktığını görmek sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sıcak kaynak suyu görüldüğünde ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında bahçede kaynak su görülmesi hasret kaldıklarına kavuşacağına, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, ortaklı işlere girileceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, hastalıklarının da şifasını bulacağına işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir