AnaSayfa / kaya fal anlamları / Kahve falında kaya tuz görmek

Kahve falında kaya tuz görmek

Kahve falında kaya tuz görmek sağlık sorunlarının geçici olacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, hastalıkların haneden uzak olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına yorumlanır.

Kahve falında kaya tuz gördüyseniz

  • Çok fazla önemsemediğiniz iş veya planlara, daha fazla ilgi göstermeniz ya da dikkat etmeniz durumunda çok önemli noktalara taşınabilirler.
  • Yeni şeyler denemeye odaklanmalısınız.

Kahve falında parlak kaya tuzu görülmesi çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine, çok sayıda borca gireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, attığı adımların boşa çıkacağına yorulur.

Kahve falında iri kaya tuzu görüldüyse evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, maddi olarak çok kayıp vereceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, kazancın devamlı olacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaya tuzu yediğini görmek belalı kimselerle karşılaşacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.