AnaSayfa / karton fal anlamları / Kahve falında karton görmek

Kahve falında karton görmek

Kahve falında karton görmek atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine işaret eder.

Kahve falında karton gördüyseniz

  • Belli bir konuyu sizin ele alış biçiminizle diğer tarafın ele alış biçimi arasında fark olabilir.
  • Yaratıcılık içeren işler veya projeler kazançlarınızı arttırmanızı ya da yeni iş birlikleri kurmanızı sağlayabilir.

Kahve falında karton dolusu para görüldüğünde gururlandıracak işler yapacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına inanılır.

Kahve falında sigara kartonu görmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karton sigara görülmesi gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, fal kapatanın azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, büyük zararlar getireceğine, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, kendisini mutsuz edeceğine delalet eder.

Kahve falında mavi karton görüldüğünde iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, başının belaya girmeyeceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında siyah karton görüldüyse işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında uzun karton görüldüğünde yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, harama göz dikmeyeceğine, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza delalet etmektedir.

Kahve falında kartonda yumurta görüldüğünde hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine yorumlanır.

Kahve falında büyük boş karton kutu görüldüğünde huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın fal sahibine geleceğine, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında karton kapı görüldüğünde dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yeşil karton görülmesi maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kartonla para görmek gayrimenkul sahibi olunacağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına işaret eder.

Kahve falında karton poşet görülmesi kendi işinin sahibi olunacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, istediği herşeye sahip olacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında karton bardak görüldüyse kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, yanlış işlere girileceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mor karton görmek uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine alamettir.

Kahve falında karton ev görüldüyse emeklerin boşa gitmeyeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, içinin kıpır kıpır olacağına işarettir.

Kahve falında karton araba görüldüyse maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, hayatınızın neşe dolacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına delalettir.

Kahve falında turuncu karton görüldüyse fal kapatanın şansının açılacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, mülk sahibi olacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine inanılır.

Kahve falında karton kağıt görüldüğünde zararlarını telafi edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, geçim derdi yaşamayacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında içi dolu karton kutu görüldüğünde dertleşerek moral bulacağına, moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine yorumlanır.

Kahve falında pembe karton görüldüğünde tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve fal kapatanın sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı karton görmek yaşanan yokluğun biteceğine, işinde aranan biri haline geleceğine, işlerinin günden güne açılacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kartonda süt görülmesi topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, zengin olunacak bir işe girileceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına alamet eder.

Kahve falında karton topladığını görüldüğünde özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına inanılır.

Kahve falında sarı karton görülmesi uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, işinde zarar edeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında karton parçası görmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, yüzüne kan geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yumurta kartonu görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında ıslak karton görüldüyse üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, böylece büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına, yüzüne kan geleceğine delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir