AnaSayfa / kar fal anlamları / Kahve falında kara sinek görmek

Kahve falında kara sinek görmek

Kahve falında kara sinek görmek yaşanan zor günlerin biteceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, rahat bir döneme girileceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, hakkında iyi yorumlar yapılacağına, yanlış seçimler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kara sinek gördüyseniz

  • Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir.
  • Bazı işlerinizi savunmanız gerekiyor.

Kahve falında kara sinek ısırması görüldüğünde başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, sevdiklerini de koruyacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kara sinek yediğini görüldüğünde iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında uçan kara sinek görülmesi gönül sızılarının dineceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına delalet eder.

Kahve falında büyük kara sinek görüldüğünde kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, büyük tartışmaların sonlanacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine işaret eder.

Kahve falında kara sinek kovaladığını görmek ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine alamet eder.

Kahve falında kara sinek uçtuğunu görüldüğünde elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş kara sinek görüldüyse çok iyi bir kariyer edineceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kara sinek öldürdüğünü görülmesi maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, maddi imkânlarının azalacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir